Zatímco majitelé restaurací a dalších provozoven prožívají kvůli pandemii jedny z nejtěžších časů, byznys s rozvozem jídla na tom nebyl nikdy lépe. Důkazem je společnost Dáme jídlo. Ve chvíli, kdy loni vláda poprvé uzavřela restaurace, aby zabránila šíření koronaviru, začaly firmě, která poslední roky sčítala ztráty, prudce růst objednávky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




