Přestože vládní opatření proti koronavirové nákaze citelně zasahují do života obyvatel Česka a komplikují byznys podnikatelům, počty nakažených neklesají. Naopak rostou. V úterý odhalily testy virus u více než 15 tisíc lidí, což je nejvyšší denní přírůstek od 6. ledna. V nemocnicích zbývá jen 15 procent lůžek intenzivní péče. Vláda proto včera jednala o dalším zpřísnění restrikcí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




