Přestože vládní opatření proti koronavirové nákaze citelně zasahují do života obyvatel Česka a komplikují byznys podnikatelům, počty nakažených neklesají. Naopak rostou. V úterý odhalily testy virus u více než 15 tisíc lidí, což je nejvyšší denní přírůstek od 6. ledna. V nemocnicích zbývá jen 15 procent lůžek intenzivní péče. Vláda proto včera jednala o dalším zpřísnění restrikcí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se