Rychlovlaky Eurostar, které jezdí pod Lamanšským průlivem, marně vyhlíží cestující. Kvůli pandemii koronaviru a brexitu už několik měsíců jezdí téměř prázdné. Firma je kvůli tomu v potížích. Tento týden europoslanci vyzvali Francii a Británii, aby Eurostaru pomohly. Ještě nedávno na pařížském nádraží Gare du Nord přijelo až deset spojů Eurostaru z Londýna denně, teď je to jen jeden.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se