Rychlovlaky Eurostar, které jezdí pod Lamanšským průlivem, marně vyhlíží cestující. Kvůli pandemii koronaviru a brexitu už několik měsíců jezdí téměř prázdné. Firma je kvůli tomu v potížích. Tento týden europoslanci vyzvali Francii a Británii, aby Eurostaru pomohly. Ještě nedávno na pařížském nádraží Gare du Nord přijelo až deset spojů Eurostaru z Londýna denně, teď je to jen jeden.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



