Když to jde ve firmách, půjde to i na úřadech, rozhodla vláda. Stát začne své lidi na koronavirus testovat už od středy, týden poté, co stejnou povinnost nařídil soukromým podnikům.
"Ve firmách se to osvědčuje. Postupně chceme otestovat všechny zaměstnance v Česku, další jsou tedy na řadě zaměstnanci veřejné sféry," uvedl vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Právě pracoviště jsou podle zdravotníků místem, kde se nákaza i přes přísná opatření může snadno šířit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





