Snad nikdy v dospělém životě jsem se netěšil na jaro tak jako teď. Tolik smrti. Tolik temna. A tolik beznaděje. Tak snad nyní, již v plném jaře, vítejte konec (doufejme) jedné z nejvýraznějších etap dušení světa v rouškách i ekonomiky řízené vládními opatřeními. Venku se dá volně dýchat, do ulic měst a vesnic, která byla umrtvena implozí lidí, do domovů, se vrací život. Krámky i zahrádky se pomalu otvírají – spolu s ekonomikou, která se probouzí z tohoto zvláštního usnutí šípkového království. Ještě zdaleka není vyhráno, ale je možná čas na mírné ohlédnutí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se