Případy jako Vrbětice by nás už neměly překvapovat, říká americký generál Ben Hodges, který velel americkým jednotkám v Evropě a nyní v think-tanku CEPA přemýšlí o obraně Evropy. Na toto téma píše studie a naposledy se podílel na knize, která vykresluje možné scénáře války v Evropě umístěné časově do roku 2030. Do Prahy Hodges přijel na pozvání Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se