Téměř půl roku mají zaměstnavatelé možnost volby, zda nabídnou svým lidem stravenky, nebo rovnou peníze, coby přilepšení k výplatě. Více než třetina firem začala využívat druhou možnost, přesto se nedá říct, že by letošní novinka v daňovém zákoně znamenala konec stravenek v Česku. Zejména větší podniky si chtějí zachovat tradiční benefity, jako jsou kromě stravenek také stravovací karty nebo poukázky na sportování či do lékáren.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






