Téměř půl roku mají zaměstnavatelé možnost volby, zda nabídnou svým lidem stravenky, nebo rovnou peníze, coby přilepšení k výplatě. Více než třetina firem začala využívat druhou možnost, přesto se nedá říct, že by letošní novinka v daňovém zákoně znamenala konec stravenek v Česku. Zejména větší podniky si chtějí zachovat tradiční benefity, jako jsou kromě stravenek také stravovací karty nebo poukázky na sportování či do lékáren.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se