Výhradně v eurech nebo švýcarských francích investoval premiér Andrej Babiš (ANO) loni do zahraničních akcií a zhodnocoval tak svůj osobní majetek. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) zase vložil peníze do kryptoměn a třeba dvojministr Karel Havlíček (za ANO) si přivydělal skoro 900 tisíc i díky víkendovému přednášení na vysoké škole. Vyplývá to z majetkových přiznání za loňský rok, které politici nedávno poslali do Centrálního registru oznámení.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se