Výhradně v eurech nebo švýcarských francích investoval premiér Andrej Babiš (ANO) loni do zahraničních akcií a zhodnocoval tak svůj osobní majetek. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) zase vložil peníze do kryptoměn a třeba dvojministr Karel Havlíček (za ANO) si přivydělal skoro 900 tisíc i díky víkendovému přednášení na vysoké škole. Vyplývá to z majetkových přiznání za loňský rok, které politici nedávno poslali do Centrálního registru oznámení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











