Kdyby byly volby dnes, získá Andrej Babiš třicet procent hlasů a zase vyhraje. Demokratické opozici se ho za několik měsíců nepovedlo srazit na kolena, a to Babiš udělal sám dost pro to, aby ztratil přízeň lidu. Lhal, strašil nesmysly, nepodstatnými bláboly maskoval podstatné problémy… I tak mu chce zhruba milion a půl voličů dát ve sněmovních volbách hlas. Je to hodně. A je to dobře. Ano, dobře. Dokonce bychom dnes měli nejúspěšnějšímu populistovi v zemi přát těch hlasů ještě víc.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




