Kdyby byly volby dnes, získá Andrej Babiš třicet procent hlasů a zase vyhraje. Demokratické opozici se ho za několik měsíců nepovedlo srazit na kolena, a to Babiš udělal sám dost pro to, aby ztratil přízeň lidu. Lhal, strašil nesmysly, nepodstatnými bláboly maskoval podstatné problémy… I tak mu chce zhruba milion a půl voličů dát ve sněmovních volbách hlas. Je to hodně. A je to dobře. Ano, dobře. Dokonce bychom dnes měli nejúspěšnějšímu populistovi v zemi přát těch hlasů ještě víc. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se