Poslanci v současné sestavě po čtyřech letech přestávají úřadovat. A podle odborníků předvedli jeden z nejhorších porevolučních výkonů. Nekomunikovali spolu, chaoticky předkládali velké množství návrhů, které rychle zase padaly pod stůl. Vliv měla také pandemie koronaviru, během níž se k hlasování scházela vždy jen polovina poslanců, aby se nenakazili. Nejméně byl ve sněmovně premiér Andrej Babiš (ANO), který ji dlouhodobě označuje za žvanírnu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se