Poslanci v současné sestavě po čtyřech letech přestávají úřadovat. A podle odborníků předvedli jeden z nejhorších porevolučních výkonů. Nekomunikovali spolu, chaoticky předkládali velké množství návrhů, které rychle zase padaly pod stůl. Vliv měla také pandemie koronaviru, během níž se k hlasování scházela vždy jen polovina poslanců, aby se nenakazili. Nejméně byl ve sněmovně premiér Andrej Babiš (ANO), který ji dlouhodobě označuje za žvanírnu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





