Narodila jsem se jako nechtěné dítě, a i když jsem měla velké štěstí na adoptivní rodinu, dodnes trpím pocity vykořeněnosti… Moje máma mě nechtěla, i ve svých 52 letech se vyrovnávám s tím, že jsem vyrůstal jako zavržené dítě...

Zkušenosti, které plní sociální sítě v souvislosti s uniklým návrhem stanoviska amerického Nejvyššího soudu o zneplatnění legalizace potratů, mají hodně daleko k idylce, již prezentují zastánci tzv. práva na život.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se