Ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády z Pirátů Ivan Bartoš přišel s nápadem, který by mohl pomoci v řešení bytové krize. Pomůže prý státní, resp. veřejná realitka. Ta majiteli zaručí, že za něj byt pronajme, zaručí mu pravidelný příjem, zaručí se za škody a současně se postará, aby v bytě bydleli ti, kteří to podle mínění státu, přesněji obcí, nejvíc potřebují.
Nápad to není ani nový, ani neobvyklý. Jen nemá mnoho společného s řešením bytové krize.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









