V pondělí proběhla jedna z nejprestižnějších ekonomických konferencí letošního roku s názvem reVize Česka. Šlo o výroční summit 2. ekonomické transformace, tedy iniciace a uskupení špiček českého byznysu, která má za cíl pořádně sešlápnout plyn českého průmyslu a ekonomiky. Do roku 2050 chce mít z Česka otevřenou, respektovanou a úspěšnou zemi. V budově Hauch Gallery v pražském Karlíně se sešly ty největší osobnosti ze světa domácího byznysu, bankovnictví i nejvyšších pater české politiky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








