Na pražském Ořechu vyroste do dvou let nové prodejní a servisní centrum tří luxusních značek. Vedle Porsche se sem přesunou také Lamborghini a Bentley a přestěhují se sem i kanceláře importu Porsche.

Stávající prostory na pražském Smíchově v ulici Vrchlického už společnosti Porsche Inter Auto CZ, která tyto tři značky na trhu zastupuje, nestačí. Problém tu byl zejména s parkováním – zákaznických vozů i aut objednaných na servis. Firma chce také využívat modernější koncept prodejních prostor těchto prémiových značek. V areálu smíchovského dealerství navíc nejsou v provozu rychlé nabíječky pro elektromobily.

Co bude se smíchovským areálem, až se nový komplex na kraji Prahy zprovozní, importér stále řeší. Spekuluje se o vybudování centra s historickými modely značky Porsche, jehož součástí by byla nejen expozice, ale také autorizovaný prodej a servis pro veterány.

Zbývá vám ještě 70 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.