Právní bitva mezi hutí Liberty Ostrava a jejím dodavatelem energií o více než miliardu korun pokračuje. Krajský soud v Ostravě sice před dvěma týdny povolil huti takzvané individuální moratorium na ochranu před jedním věřitelem. Tím je společnost Tameh Czech, která vlastní energetický zdroj, jenž huť zásobuje. Tameh se teď u Vrchního soudu v Olomouci snaží předchozí rozhodnutí zvrátit.
Co se dočtete dál
- Proč Tameh zpochybňuje, že Liberty není v úpadku.
- Jak je to s dodávkami uhlí pro Liberty.
- Kteří právníci a poradci se angažují na obou stranách.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









