Spojením restaurantu, pivnice a pivovaru Purkmistr s Hotelem Purkmistr, konferenčním sálem, letní terasou, VIP salonkem a barem s bowlingem vzniklo místo ideální pro konání nejrůznějších firemních a společenských akcí. Komplex Pivovarského dvora vznikl v klidném prostředí památkové rezervace na Selské návsi. Jeho výhodou je velmi dobrá dostupnost od dálnice D5 spojující Prahu se SRN, kdy sjezd k hotelu trvá pouhé tři minuty. Pivovarský dvůr nabízí vhodné prostory pro pořádání konferencí, školení, prezentací, motivačních programů a v neposlední řadě i svatebních hostin.

Hotel Purkmistr má k dispozici 65 lůžek ve 29 dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém a dvou apartmánech. Konferenční sál s kapacitou až 80 osob je vybaven kompletní konferenční technikou řízenou inteligentním systémem Creston přes barevný WiFi panel.

Přilehlá restaurace až pro 90 hostů v prvním patře budovy s nabídkou gastronomických specialit je kompletně vybavena pro pořádání rautů, svateb i školení.

Návštěvníci Pivnice Purkmistr se 70 místy v přízemí pravého křídla Pivovarského dvora oceňují zejména stylové zařízení a typickou atmosféru pivovaru, kterou vytváří měděná dvoutělesová varna v čele pivnice. V restauračním pivovaru mohou hosté zhlédnout ukázku technologie vaření piva klasickým českým způsobem, prohlédnou si pivovarské sklepy, včetně kvašení piva v otevřených kvasných kádích a zrání v ležáckých tancích. V pivnici pak mohou ochutnat několik druhů vynikajícího nefiltrovaného a nepasterizovaného dvanáctistupňového ležáku Purkmistr včetně ochucených piv jako např. borůvkové, višňové či medové a dále zvlášť pečlivě připravovaná a ošetřovaná piva jubilejní. "Jednotlivé receptury vyvinul a odzkoušel (a uvařil podle nich naše piva) známý plzeňský sládek ing. Josef Krýsl, který získal za svoje postupy v soutěžích malých a restauračních pivovarů řadu ocenění," připomíná marketingový manažer ing. Petr Míč.

Nový jídelní lístek připravený šéfkuchařem Václavem Pachem nabízí pestrý seznam specialit a dobrot z pivovarského dvora vhodných k pivu včetně možnosti grilování ve dvoře nebo možnost pořádání zabijaček.

Celý komplex je klimatizován a pokryt bezplatným WiFi připojením na internet. Hostům je k dispozici 21 parkovacích míst v krytých garážích s možností on-line sledování zaparkovaného vozu. Další parkovací místa včetně dvou pro autobusy se nacházejí ve dvoře.

Pro aktivní odpočinek je k dispozici bowlingová hala se třemi dráhami, na kterých může současně hrát až 24 hráčů. Stylový interiér s kamennou klenbou a motivy dřevěných sudů připomíná pivovarské sklepení. Cyklisté mohou využít přilehlou síť cyklostezek vedoucích například k blízkému hradu Radyně nebo loveckému zámku Kozel.

"Pro stálé zákazníky jsme připravili exkluzivní bonusový systém, který prostřednictvím VIP karet umožňuje čerpání řady výhod a dárků, jako třeba vouchery na jednorázovou konzumaci, pobyt ve wellness centru Gondola, bowlingu v Pivovarském dvoře či pobyt v hotelech Purkmistr či Gondola v centru Plzně," uzavírá Míč. n

rkp