Když se potkám s někým šikovným, jedna z mých otázek směřuje k tomu, z jakých zdrojů sbírá informace, jak si tvoří názor na svět kolem sebe - zkrátka, jak se snaží vyznat v dnešním dění, které často připomíná nekonečnou telenovelu.

Jak je to vlastně s tím globálním oteplováním a co s tím případně můžeme (efektivně) udělat? Které z mnoha problémů dnešního světa jsou ty opravdu důležité a přitom řešitelné? Jak to dopadne dále s eurem? Co se stane, když Amerika bude dál tisknout "elektronické" peníze? Jak budeme v budoucnosti vyrábět a distribuovat elektrickou energii?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se