Slavia před krachem! Pád do 3. ligy! Stamilionový dluh! Takové a podobné titulky se na čtenáře českých deníků valily jeden za druhým.
Jak je možné, že se klub, který ještě před dvěma lety slavil na novém stadionu v Edenu titul a hrál vytouženou milionářskou Ligu mistrů, dostal na úplné dno a hráčům dluží výplaty za čtyři měsíce? "Majitelé to rozkradli a vytunelovali!" zní jednoduchý výklad fanoušků. Je to ale tak jednoduché?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



