Slavia před krachem! Pád do 3. ligy! Stamilionový dluh! Takové a podobné titulky se na čtenáře českých deníků valily jeden za druhým.

Jak je možné, že se klub, který ještě před dvěma lety slavil na novém stadionu v Edenu titul a hrál vytouženou milionářskou Ligu mistrů, dostal na úplné dno a hráčům dluží výplaty za čtyři měsíce? "Majitelé to rozkradli a vytunelovali!" zní jednoduchý výklad fanoušků. Je to ale tak jednoduché?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se