České manažerky se neváhají dívat po obchodních příležitostech kdekoli na světě. Na začátku května se vypravilo šedesát podnikatelek z Česka i Slovenska do Afriky. Setkaly se se ženami v Keni a Zanzibaru. Při té příležitosti se konala v Nairobi konference Žena - ekonomická brána do Afriky. Pořádajícími institucemi byly Moravská asociace podnikatelek a manažerek, Fórum žen a TOP centrum podnikatelek ze Slovenska. Cílem konference bylo získat nové obchodní kontakty a přímé informace o zdejším podnikatelském prostředí. Africké podnikatelky zaujaly výrobky z textilního závodu VEBA nebo projekt PLANTaGLOBE, který se zaměřuje na inovace v zemědělství.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



