České manažerky se neváhají dívat po obchodních příležitostech kdekoli na světě. Na začátku května se vypravilo šedesát podnikatelek z Česka i Slovenska do Afriky. Setkaly se se ženami v Keni a Zanzibaru. Při té příležitosti se konala v Nairobi konference Žena - ekonomická brána do Afriky. Pořádajícími institucemi byly Moravská asociace podnikatelek a manažerek, Fórum žen a TOP centrum podnikatelek ze Slovenska. Cílem konference bylo získat nové obchodní kontakty a přímé informace o zdejším podnikatelském prostředí. Africké podnikatelky zaujaly výrobky z textilního závodu VEBA nebo projekt PLANTaGLOBE, který se zaměřuje na inovace v zemědělství.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se