Sociální síť Facebook odkládá svůj vstup na burzu. Ten měla naplánovaný na druhou polovinu letošního roku, podle včerejších informací americké televize CNBC ale primární emisi akcií (IPO) provede až v prvním čtvrtletí roku 2012.
Důvod je prostý - regulátor trhu totiž požaduje, aby firma, která chce být obchodovaná na burze a má více než 500 soukromých investorů, zveřejnila všechna čísla o svém hospodaření. A v případě Facebooku by se tak podle zdroje CNBC mělo stát až na konci tohoto roku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



