Verše pro školu, dům i světa krásu

Výbor z díla zakladatele Mateřídoušky, na jehož básních vyrostly tři generace, se u příležitosti dvojího Hrubínova jubilea (1910-1971) snaží ukázat, že poezie má stále větší kouzlo než silácké řeči televizních postaviček. Noblesní pocta bytostnému lyrikovi, zasazená do rytmu přírody v běhu roku, přináší díky kreacím Matěje Formana nahrazujícím kanonické ilustrace Jiřího Trnky sličný svazek, který nejspíš zaboduje v soutěži o nejkrásnější knihu roku. Hrubínův zážitek otcovství dal majestátu veršů pro školu a dům tak skálopevnou oporu, že snese i pokračování - a snad i víc editorské odvahy nad rámec sázky na jistotu.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.