Pohled na člověka umírajícího hladem skutečně není pěkný. Všechny civilizace, které nás na cestě do nicoty již předešly, i ty, s nimiž stále ještě soupeříme, byly utvářené nedostatkem.
Ještě na počátku 20. století se Vídeň a Paříž údajně podobaly dnešní Bombaji nebo Karáčí. I to by mohli vzít v potaz současní kritici naivních snílků, jimž nemohou ve své blahosklonnosti přijít na jméno.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



