Na Národní galerii (NG) je možné pohlížet jako na kdysi slavnou firmu, která má sice známou značku, ale v nových podmínkách už ji neumí na trhu využít, říká její nový ředitel Vladimír Rösel. "Kdybych to měl popsat slovy manažera, dá se říct, že tady od roku 1989 chybí brand develop­ment a brand management, bez kterého se každá značka rozmělňuje a upadá," vysvětluje s tím, že problémem není ani tak nízká návštěvnost jako to, že není opakovaná. "Chybí tu jasně definovaný smysl, cíl a vize, jakou úlohu má tahle instituce vlastně plnit. A to bych chtěl změnit," nastiňuje svoji vizi.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se