Spory ministra financí Miroslava Kalouska s Věcmi veřejnými se prodraží řidičům. Jedním z prostředků má být zdražení dálničních známek. Řidiči osobních aut budou od Nového roku za známku platit až 1500 korun. A jízda po dálnici se prodraží i řidičům nákladních vozů - ministr chce na mýtném vybrat dvě miliardy navíc.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







