Člověk by si asi řekl, že po vývoji případu OP Prostějov se v insolvenčním právu už nic moc nestane. Pravda, případ Sazky je sice bedlivě sledován, ale spíše než právním otázkám se veřejnost věnuje boji mezi věřiteli.

Tento boj je v pořádku, vždyť o poměrné uspokojení věřitelů jde v insolvenčním právu především. Vše se ovšem musí dít podle pravidel, abychom se nemuseli bát, že zítra bude stejný případ rozhodnut jinak. Diskuse o vadách řízení jsou proto v pořádku, protože právo na ně pamatuje, a vždy je možné očekávat, že se také podle práva vyřeší.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se