Tak nevím. Mám si rozdírat duši sebeobviňováním, nebo se mám spíš prsit svou pronikavou inteligencí? Z mého pohledu totiž žebrák loudící o pětník je pořád bohatší než milionář, jemuž buší exekutor na dveře. Ve škole mi totiž tvrdili, že minus sto je o sto jednotek méně než nula. Tento prostomyslný pohled však se mnou sdílí pouze štamgasti z hospody Na růžku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



