Zatímco sílí názor, že ekonomika Spojených států míří do další recese, Doug Oberhelman o tom přesvědčený není. Šéf velké americké společnosti na výrobu těžké techniky Caterpillar, jejíž výkonnost se považuje za ukazatel kondice celého průmyslu, říká, že je optimističtější, než byl na začátku roku.
"Dvojitá recese nebude," říká v rozhovoru pro Financial Times. "Nepředpokládám návrat k vysokému růstu, myslím, že se budeme kodrcat," uvádí Oberhelman.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




