Když jsem v roce 2002 nastoupil do funkce primátora Prahy, zdědil jsem zaplavené, v podstatě "mrtvé" metro, jemuž v průběhu tisícileté vody totálně selhala protipovodňová ochrana. Ta byla neudržovaná a vlastně nebezpečná a svým předchůdcům to velmi zazlívám. Oprava zničené podzemní dráhy trvala téměř 2 roky a stála městský rozpočet 6,96 miliardy korun.

Náklady obrovské, zvláště když si uvědomíme, že byly součástí celkových povodňových škod v Praze ve výši téměř 30 miliard a tím spíše, že dalších 34 miliard korun představoval tehdejší dluh města, který městská rada zdědila po primátoru Kaslovi a jeho předchůdcích. V rámci rozsáhlé rekonstrukce bylo nezbytné vybudovat úplně nový ochranný systém metra, který dnes patří k nejmodernějším v Evropě. Za téměř neuvěřitelnou dnes s odstupem času považuji skutečnost, že navzdory povodňovým škodám nedošlo nejenom ke zvýšení už tak astronomického dluhu města, ale především, že nedošlo ke zpomalení výstavby pro Prahu klíčových investic.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se