Od chvíle, kdy Telefónica pohltila bývalý Český Telecom a Eurotel, už uplynulo pět let. Za tu dobu společnost vystřídala tři generální ředitele, zlikvidovala původní značky, které nahradila nadnárodním "O2", a mateřské Telefónice i menším akcionářům odvedla desítky miliard korun na dividendách. "Příští rok budeme výrazně investovat do optických sítí," říká v rozhovoru pro HN generální ředitel společnosti Luis Antonio Malvido.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se