Od chvíle, kdy Telefónica pohltila bývalý Český Telecom a Eurotel, už uplynulo pět let. Za tu dobu společnost vystřídala tři generální ředitele, zlikvidovala původní značky, které nahradila nadnárodním "O2", a mateřské Telefónice i menším akcionářům odvedla desítky miliard korun na dividendách. "Příští rok budeme výrazně investovat do optických sítí," říká v rozhovoru pro HN generální ředitel společnosti Luis Antonio Malvido.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



