Šéf mého nadřízeného si vyžádal schůzku, na které chce o mém nadřízeném diskutovat, než vypracuje jeho roční posudek. Chce získat zpětnou vazbu o jeho výkonu, a proto mě požádal, abych byla naprosto otevřená a upřímná. Oba jsou v naší firmě poměrně noví (stejně jako já) a všeobecně neoblíbení - ostatní je pokládají za nepříliš schopné, a navíc spolu nevycházejí. Já s nimi navenek vycházím dobře, ačkoliv si jich zvlášť nevážím, nedůvěřuji jim a mám v plánu je oba ve firmě přežít. Zakládám si na své upřímnosti, ale bojím se, že v této situaci by to nebyl nejlepší postup. Pokud nebudu mluvit pravdu, mohu se vyhnout otevřeným lžím?

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se