V minulé sezoně skončil Michal Šlesingr ve Světovém poháru celkově devátý, což je nejvíc, co kdy český biatlonista dokázal. A i v sezoně, v níž se po 31 letech vrátí závod Světového poháru do Česka (9.-15. ledna Nového Města n. M.), má být osmadvacetiletý majitel dvou medailí z MS 2007 lídrem týmu.

HN: Jak těžké bude zopakovat, nebo ještě vylepšit loňské umístění v SP?

Laťka je hodně vysoko. Pro mě to znamená sbírat body celou sezonu, umísťovat se co nejvýš a nedovolit si žádný výpadek. To je těžké hlavně na psychiku a pak je třeba vydržet zdravotně. Ale mám za sebou dobrou přípravu a na sezonu se už těším.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se