Potřetí v historii vyhrála česká tenistka Turnaj mistryň. V Istanbulu triumfovala hned při svém prvním startu mezi osmičkou nejlepších hráček roku Petra Kvitová. Vítězství ji posune na druhé místo světového žebříčku. Na turnaji neprohrála ani jediný zápas a svou nepřetržitou sérii vítězství v hale posunula už na devatenáct výher. "Každá porážka bolí, ale prohrála jsem se šampionkou. Hrála úžasně," složila poražená finalistka Viktoria Azarenková poklonu své přemožitelce hned po utkání.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se