Potřetí v historii vyhrála česká tenistka Turnaj mistryň. V Istanbulu triumfovala hned při svém prvním startu mezi osmičkou nejlepších hráček roku Petra Kvitová. Vítězství ji posune na druhé místo světového žebříčku. Na turnaji neprohrála ani jediný zápas a svou nepřetržitou sérii vítězství v hale posunula už na devatenáct výher. "Každá porážka bolí, ale prohrála jsem se šampionkou. Hrála úžasně," složila poražená finalistka Viktoria Azarenková poklonu své přemožitelce hned po utkání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



