Vaši poznámku o spravedlivosti vašeho zaměstnavatele chápu jako důkaz, že se vám daří dobře. Povyšování totiž nikdy není spravedlivé: posouzení, kdo je dobrý, je nesmírně subjektivní, takže lidé, co tento proces pokládají za nejspravedlivější, bývají zároveň lidmi, kteří z něj nejvíce těží. A vy si vedete dvojnásob dobře, protože jste zřejmě jen málokdy potřebovala pomocnou ruku - jinak by vás tolik netrápilo, že ji ve firmě dostávají jiní.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se