Turnaj pro osm nejlepších tenistů sezony, jehož vítěz si může vydělat až 1,63 milionu dolarů, začal v londýnské O2 Areně. Podruhé se velkého závěru tenisové sezony účastní i Tomáš Berdych, kterého dnes čeká první tenista světa Novak Djokovič.

Vítěz Kvitovou nedožene

Turnaj mistrů má veškerý luxus, který může vrchol tenisové sezony hráčům nabídnout. K dispozici mají osobní řidiče, vlastní šatny, absolvují množství společenských akcí. Do kategorie nebývalého luxusu patří i prize money. Odměnám z Turnaje mistrů mohou konkurovat jen prémie z grandslamů. Neporažený vítěz si z Londýna odveze 1,63 milionu dolarů (30,5 milionu korun). To je však paradoxně méně, než "uhrála" Petra Kvitová na nedávném Turnaji mistryň. Česká tenistka v Istanbulu získala 1,75 milionu dolarů...

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se