Turnaj pro osm nejlepších tenistů sezony, jehož vítěz si může vydělat až 1,63 milionu dolarů, začal v londýnské O2 Areně. Podruhé se velkého závěru tenisové sezony účastní i Tomáš Berdych, kterého dnes čeká první tenista světa Novak Djokovič.
Vítěz Kvitovou nedožene
Turnaj mistrů má veškerý luxus, který může vrchol tenisové sezony hráčům nabídnout. K dispozici mají osobní řidiče, vlastní šatny, absolvují množství společenských akcí. Do kategorie nebývalého luxusu patří i prize money. Odměnám z Turnaje mistrů mohou konkurovat jen prémie z grandslamů. Neporažený vítěz si z Londýna odveze 1,63 milionu dolarů (30,5 milionu korun). To je však paradoxně méně, než "uhrála" Petra Kvitová na nedávném Turnaji mistryň. Česká tenistka v Istanbulu získala 1,75 milionu dolarů...
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






