Frontline, největší světová společnost provozující námořní tankery, zaznamenala nedávno při prodeji lodí ztrátu 30 milionů dolarů. Každý normální člověk by se zeptal, proč dělají takovou "blbost". Pravda je ukryta v nízkých cenách za lodní přepravu, které ani nepokrývají náklady. Proto lodní přepravci prodělávají peníze a ubývá jim hotovost. To vysvětluje, proč se akcie firem Frontline a Torm ve srovnání s loňským rokem obchodují o 80 procent levněji.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




