Frontline, největší světová společnost provozující námořní tankery, zaznamenala nedávno při prodeji lodí ztrátu 30 milionů dolarů. Každý normální člověk by se zeptal, proč dělají takovou "blbost". Pravda je ukryta v nízkých cenách za lodní přepravu, které ani nepokrývají náklady. Proto lodní přepravci prodělávají peníze a ubývá jim hotovost. To vysvětluje, proč se akcie firem Frontline a Torm ve srovnání s loňským rokem obchodují o 80 procent levněji.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se