Jsem v penzi, pobírám důchod 600 liber měsíčně a snažím se z tohoto příjmu žít. Mám nárok na některé sociální dávky, ale nikdy o žádné nežádám, abych si zachoval důstojnost. Nemám vůbec žádné dluhy. Nikdy neprosím rodinu o pomoc, i když mi ji sama nabízí.
Ovšem: můj syn je bankéř a ročně vydělá šestimístnou sumu. Má rodinu, dvě děti a tolik peněz, že se jeho žena nemusela po druhém dítěti vracet do práce. Právě dávají dohromady prostředky na koupi velkého domu. A já si kladu otázku: mám proti bankéřům v srdci krize protestovat, nebo je podpořit?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se