Zlomový bod pro evropské finanční trhy. Tak nazývají Deutsche Börse a NYSE Euronext svou fúzi v reklamní kampani, která má přesvědčit úředníky Evropské komise, že vytvoření největší světové burzy bude prospěšné pro Evropu. Obě skupiny k tomu v pondělí v noci učinily patrně poslední pokus, jak přimět regulátory, aby spojení burz povolili. Předložily nový návrh ústupků, v němž připouští prodej částí svých hlavních derivátových burz.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se