Zlomový bod pro evropské finanční trhy. Tak nazývají Deutsche Börse a NYSE Euronext svou fúzi v reklamní kampani, která má přesvědčit úředníky Evropské komise, že vytvoření největší světové burzy bude prospěšné pro Evropu. Obě skupiny k tomu v pondělí v noci učinily patrně poslední pokus, jak přimět regulátory, aby spojení burz povolili. Předložily nový návrh ústupků, v němž připouští prodej částí svých hlavních derivátových burz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





