Čekal jste, že vám při odchodu ze Sparty jen poděkují v kanceláři?

Takhle jsem si ho opravdu nepředstavoval, přál jsem si ho lepší, na hřišti. Vždyť jsem ještě řadu podzimních zápasů byl jako Švengrův náhradník připraven chytat. Když se snad titul vrátí na Letnou, tak budu moci říkat, že i já mám na něm určitý podíl. S vedením Sparty jsem se však nerozešel ve zlém, spíš jsem trochu smutný.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se