Ožila šance, že padnou tresty v jedné z nejrozvětvenějších korupčních kauz minulé dekády.

Městský soud v Praze totiž v tichosti zrušil osvobozující verdikt nad dvanácti staviteli, kteří se zapletli v aféře známé jako Tender Group. Podle nejnovějšího usnesení má podřízený soud případ znovu posuzovat - a to jako úplatkářství.

"Již samotná protislužba ve formě zakázky je úplatkem," stojí v dosud nepublikovaném verdiktu, který se HN podařilo získat s pomocí informačního zákona.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se