V zásadě souhlasím s tím, že v situaci rozsáhlé finanční krize, vysoké nezaměstnanosti a obecné nespokojenosti a ekonomické nejistoty veřejnosti neexistovalo žádné výrazně lepší řešení než to, které Obama přijal k záchraně amerického automobilového průmyslu před kolapsem.

Ve srovnání se státní intervencí, kterou Obama pro americký automobilový průmysl zprostředkoval, není standardní bankrot lepší zárukou budoucí konkurenceschopnosti firem.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se