Hned po studiu medicíny na plzeňské fakultě zamířil nyní sedmadvacetiletý Jan Bechyně do Bavorska. "Získat práci v Německu není problém, je tam velký nedostatek mladých lékařů," říká mladý muž, který dva roky působí na oddělení úrazové chirurgie v nemocnici ve městě Cham.
HN: Proč jste se rozhodl odejít do Německa hned po škole?
Bylo to hlavně z profesních důvodů. Až na druhém místě byly všemi proklamované lepší platy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



