Přirozeně vím, že jména nejsou pro legraci. Vštěpovali mi to odmalička, zejména když starší bratr s kamarády obvolávali ta údajně nejkomičtější, aby bylo fakt veselo. Dodnes si vzpomínám na telefonáty typu: "Nožičko, máme na vás sádru..." Hurónský smích často hovor uťal před pointou. S takovými zážitky v zádech se dalšímu pokušení raději vyhněte. Nebo že by...

Musím přiznat, že recidiva existuje. Přesvědčil jsem se o tom při přenosu fotbalového utkání Maroko - Gabun. Oba týmy toho měly na špatném terénu dost a pohled na hráče byl tristní. To vše bylo zapomenuto, když jsem zaregistroval, že jeden z Maročanů se jmenuje - Belhanda. Sice jsem nikomu netelefonoval, ale mlčet nemohu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se