OD NAŠEHO ZPRAVODAJE:BARCELONA

Pravidelný všemobilní slet v Barceloně dal v neděli a včera jasnou odpověď na to, které firmy budou dominovat mobilnímu byznysu. Alespoň co se počtu prodaných kusů týče. Kongres v katalánské metropoli ovládli asijští výrobci, kteří se mezi sebou perou o první místo mezi výrobci chytrých telefonů s nejrychleji rostoucím operačním systémem vůbec - tedy Androidem od Googlu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se