Vítězem příštího půlroku na pražské burze by se podle českých analytiků mohly stát akcie telefonní společnosti Telefónica a dvou bank, Erste a Komerční banky. Tyto cenné papíry mají přinést největší zisky.

České energetické jedničce, společnosti ČEZ, přisoudila anketa HNByznys index mezi 22 makléři a analytiky stagnaci. Stejně tak cenným papírům Unipetrolu a CME.

Celkově zůstávají analytici, kteří mapovali situaci na akciových, měnových a komoditních trzích, stále optimističtí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se