Jen deset hodin trvalo, než čeští internetoví uživatelé donutili mobilního operátora ke změně nepopulární novinky. Včera ráno se objevil první článek, podle kterého při překročení limitu stahovaných dat čekalo zákazníky Vodafonu odpojení od internetu namísto pouhého omezení rychlosti. Rozhořčené reakce uživatelů zaplavily sociální sítě a odpoledne Vodafone oznámil, že odpojování zavede jen jako "dobrovolnou možnost".

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se