Až třetinu svého času tráví hlavní designér finského výrobce telekomunikačních zařízení Nokia Marko Ahtisaari vývojem tabletu. Uvedl to v rozhovoru pro tamní časopis Kauppalehti Optio.

"Pracujeme na tom," potvrdil Ahtisaari a ukončil tak spekulace, které se ohledně vřelého postoje Nokie k tabletům vyrojily již v roce 2010. Podle jeho slov bude model Nokie odlišný od iPadu americké společnosti Apple.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se