Až třetinu svého času tráví hlavní designér finského výrobce telekomunikačních zařízení Nokia Marko Ahtisaari vývojem tabletu. Uvedl to v rozhovoru pro tamní časopis Kauppalehti Optio.
"Pracujeme na tom," potvrdil Ahtisaari a ukončil tak spekulace, které se ohledně vřelého postoje Nokie k tabletům vyrojily již v roce 2010. Podle jeho slov bude model Nokie odlišný od iPadu americké společnosti Apple.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




