Václav Klaus strávil uplynulý víkend ve Šindlerově Mlýně. O Romanu Janouškovi a svém nejoblíbenějším pražském primátorovi Pavlu Bémovi se však s novináři bavit nechtěl. "To opravdu komentovat nebudu," řekl prezident v sobotu pod sjezdovkou ve Svatém Petru, kde předával medaile vítězům mezinárodního mistrovství České republiky v alpských disciplínách. Jediné, k čemu byl Klaus ochoten se vyjádřit, byly odposlechy. "To je pro mě neuvěřitelné. Není přece možné, že tu pořád někdo někoho nahrává," prohlásil dosluhující prezident.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





