Václav Klaus strávil uplynulý víkend ve Šindlerově Mlýně. O Romanu Janouškovi a svém nejoblíbenějším pražském primátorovi Pavlu Bémovi se však s novináři bavit nechtěl. "To opravdu komentovat nebudu," řekl prezident v sobotu pod sjezdovkou ve Svatém Petru, kde předával medaile vítězům mezinárodního mistrovství České republiky v alpských disciplínách. Jediné, k čemu byl Klaus ochoten se vyjádřit, byly odposlechy. "To je pro mě neuvěřitelné. Není přece možné, že tu pořád někdo někoho nahrává," prohlásil dosluhující prezident.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se