Mohla by to být dobrá zpráva pro podnikatele. Stát jim podle nejnovějších výpočtů ministerstva průmyslu a obchodu "ušetřil" za posledních šest let 12 miliard korun díky zrušení mnoha zbytečných hlášení a byrokratických požadavků. Jenže mezi vládním plánem na snižování administrativní zátěže a sumou dosud vykázaných úspor a na druhé straně spokojeností podnikatelů přímá úměra neplatí. Řadu absurdit, které podnikatele tíží nejvíc, stát nevyřešil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



