Mohla by to být dobrá zpráva pro podnikatele. Stát jim podle nejnovějších výpočtů ministerstva průmyslu a obchodu "ušetřil" za posledních šest let 12 miliard korun díky zrušení mnoha zbytečných hlášení a byrokratických požadavků. Jenže mezi vládním plánem na snižování administrativní zátěže a sumou dosud vykázaných úspor a na druhé straně spokojeností podnikatelů přímá úměra neplatí. Řadu absurdit, které podnikatele tíží nejvíc, stát nevyřešil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se