Pomocí didgeridoo lze imitovat cokoliv. Já třeba už dlouho plánuji hudebně zpracovat rytmus a zvuk prodejního automatu jízdenek, když se tisknou. Pro každou z nich je zvuk jiný. Třeba tisk lístku za 32 korun je kratší než lístku za 24, což je divné, ne? V každém tom zvuku je ale dokonalý rytmus a harmonie.

Jsem z hudební generace, která vyrostla v 80. a 90. letech, kdy se začalo experimentovat se syntetizátorovým a hlavně počítači generovaným zvukem. Proto hudbu vnímám nejdřív přes zvuk - tím mám na mysli její frekvenční pole. Předchozí generace se soustřeďovala více na tóny jako takové, konečný souzvuk byl na konci systému. Já to mám obráceně. Didgeridoo je pro mě vlastně organický syntetizátor.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.