Velká část továrny, která patří společnosti Element Electronics, ležící v Cantonu na předměstí amerického Detroitu, je prázdná. Ale na jedné funkční výrobní lince pracuje 45 dělníků, kteří montují dohromady vůbec první televize, jež byly po desítkách let vyrobeny v USA.
Prozatím má tato produkce jen malý objem, ale snaha firmy Element Electronics je přesto zářným příkladem amerických průmyslových společností, které se snaží vrátit výrobu zpět z rozvojových zemí do USA.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




