Velká část továrny, která patří společnosti Element Electronics, ležící v Cantonu na předměstí amerického Detroitu, je prázdná. Ale na jedné funkční výrobní lince pracuje 45 dělníků, kteří montují dohromady vůbec první televize, jež byly po desítkách let vyrobeny v USA.

Prozatím má tato produkce jen malý objem, ale snaha firmy Element Electronics je přesto zářným příkladem amerických průmyslových společností, které se snaží vrátit výrobu zpět z rozvojových zemí do USA.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se